KULECZKOWE CZARY-MARY, CZYLI ZABAWA HYDROŻELEM 

Aktualizacja: 30 cze 2019To rewelacyjna zabawa rozwijająca zmysły i małe rączki. Już na etapie przygotowywania zabawy angażuje dzieciaczki - obserwowanie rośnięcia kulek i zmiany ich konsystencji jest bardzo wciągające 😄

Gdy po kilku godzinach napęcznieją, można je przesypywać, nasypywać i wysypywać na różne sposoby. Można w nich ukryć małe przedmioty, napełnić nimi woreczek, balon lub gumową rękawiczkę, ale najwięcej frajdy jest z samego dotykania i obserwowania odbijającego się od nich światła.

Hydrożel można kupić w prawie każdej kwiaciarni lub w Internecie. Koszt w porównaniu do korzyści płynących z zabawy jest praktycznie żaden, a kulki można przechowywać w szczelnie zamkniętym naczyniu bardzo długo.Podczas zabawy maluszków lub dzieci z niedowrażliwością smakową należy uważać, by się nie najadły, bo mimo, iż żel jest nietoksyczny, może zaszkodzić.

311 wyświetlenia
  • Przystań brzdąca YouTube

Jeśli podobają Ci się moje posty, zostaw po sobie ślad - polub, skomentuj lub udostępnij.

 

Zachęcam Cię również do subskrybowania bloga - będziesz mieć pewność, że nie ominą Cię nowe informacje.

Aby subskrybować bloga musisz być zarejestrowanym członkiem witryny i zaznaczyć tę opcję w ustawieniach. Po rejestracji otrzymasz  w wiadomości e-mail hasło dostępu do plików do pobrania.

Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś na pocztę potwierdzenia o rejestracji na stronie - sprawdź SPAM. 

Zdarza się, że tam czasem wpadają wiadomości.